PixFra Pegasus P450 Pro – frontaanzicht
Zijaanzicht van Pegasus P450 Pro
Close-up van de 50 mm lens
OLED-scherm toont thermisch beeld

Beschrijving

Pixfra Pegasus P450 Pro

De PixFra Pegasus P450 Pro tilt thermisch richten naar een hoger niveau. Deze premium warmtebeeldkijker combineert extreme gevoeligheid, verbluffende beeldkwaliteit en doordachte functies in één robuuste richtoptiek. Met een 384×288 VOx-sensor, 12 µm pixelpitch en een NETD van ≤ 18 mK, brengt hij zelfs de kleinste warmteverschillen haarscherp in beeld ideaal voor nauwkeurig richten, ook in mist, regen of totale duisternis.

De 50 mm f/1.0-lens zorgt voor een indrukwekkend detectiebereik tot 2.600 meter, terwijl de 4,55× optische vergroting en digitale zoom (tot 8×) elk detail dichterbij brengen zonder verlies aan helderheid. Het Full HD OLED-display (1440×1080) levert een levensecht, vloeiend beeld met zes kleurpaletten van klassiek wit-heet tot levendig “iron red”.

Dankzij PIPS 2.0-beeldverwerking en Recoil Activated Recording (RAR) legt u moeiteloos elk schot of observatie vast, zonder handmatige bediening. De ingebouwde WiFi-hotspot maakt verbinding met uw smartphone of tablet, zodat u live kunt meekijken of beelden kunt delen.

De Pegasus P450 Pro is gebouwd om te presteren in de zwaarste omstandigheden: een magnesiumlegering-behuizing, IP67-bescherming, terugslagbestendigheid tot 1.200 g/ms en een krachtige 6.400 mAh-batterij die tot 14 uur meegaat.

Of u nu jaagt in het bos, beveiligt in het veld of observeert bij nacht – de PixFra Pegasus P450 Pro biedt absolute controle, precisie en betrouwbaarheid. Een onmisbare tool voor wie niets aan het toeval overlaat.

Specificaties:

  • Resolutie: 384 × 288 pixels
  • Pixel pitch: 12 µm
  • Thermische gevoeligheid (NETD): ≤ 18 mK @ f/1.0
  • Frame rate: 50 Hz
  • Lens: 50 mm, f/1.0
  • Gezichtsveld (FOV): H: 5,5°; V: 4,12°
  • Focus: handmatig
  • Detectiebereik: ca. 2.600 m
  • Vergroting (optisch): ± 4,55×
  • Digitale zoom: 1× / 2× / 4× / 8×
  • Scherm: OLED 0,41″ – resolutie 1440 × 1080 px
  • Dioptriecorrectie: –3 D tot +5 D
  • Oogafstand (eye relief): 50 mm
  • Zeroing: automatisch en handmatig
  • Opname (video / snapshot): ja
  • Recoil-Activated Recording (RAR): ja
  • WiFi Hotspot: ja
  • Batterij: interne lithium 6.400 mAh
  • Gebruiksduur / stand-by: tot circa 14 uur
  • Behuizing: metalen / magnesiumlegering
  • Schokbestendigheid: tot 1.200 g/ms
  • Beschermingsklasse: IP67 (stof- en waterdicht)
  • Bedrijfstemperatuur: –30 °C tot +50 °C

Producten geleverd door DB-Schietsport mogen niet naar gesanctioneerde partijen en/of landen worden doorverkocht. Het is verboden apparaten met elektronische beeldverbetering te exporteren naar landen buiten de EU.

PixFra Pegasus P450 Pro – frontaanzicht
Zijaanzicht van Pegasus P450 Pro
Close-up van de 50 mm lens
OLED-scherm toont thermisch beeld

Pixfra Pegasus P450 Pro

De PixFra Pegasus P450 Pro is een krachtige thermische richtkijker met haarscherpe 384×288-sensor, 50 mm lens en detectiebereik tot 2.600 m. Dankzij PIPS 2.0, RAR-opname, WiFi en een robuuste IP67-behuizing presteert hij in elke omgeving. Perfect voor wie absolute precisie verlangt, dag en nacht.



€ 1.990,00
€ 1.790,00 Incl. btw
Artikelnr: Pixfra-P450-Pro

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

119 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Wout Mooren

Prima zaak met een goede, fijne service.

Teun Tukker

Goed

Paul Smit

Snelle levering. Goede prijs kwaliteit verhouding.

Dirk

Snel geleverd !

Stefan Rooijakkers

Snelle service en goed product

Valentijn Pol

Snel en goed bezorgd. Tevens goed ingepakt. Spullen waren prima in orde.

Wilfred Sollie

Snelle en correcte levering

Paul

Altijd goed en fijn geholpen. Ook de bestelling netjes en snel geleverd.

Ronny De Regter

Snelle correcte levering en zeer tevreden.

Willlem Z. P.

Snel geleverd

Harrie Teunissen

Ñetjes behandeld

Hamed Maarefvand

Alles ging goed. Ik ontvang mijn pakket op tijd bedankt.

Harry Van Hoeylandt

Goede service

Soufiane Sassi

Klantenservice

Louis

Juiste spullen snel geleverd!

Gé Schulpen

goede duidelijke site , snelle levering volgens afspraak

PJ Van Gaalen

Alles ok, producten en levering dik in orde. Wel jammer dat mijn verzoek om de kijker op de mount te monteren, welke ik in de opmerkingen had gelaatst, niet gelezen en dus ook niet gehonoreerd is.

Erik

Vlotte levering

jörg hürth

Alles top

Gustaaf De Neve

Top team

Beoordelingen voor Pixfra Pegasus P450 Pro

0/5
Gebaseerd op 0 beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.