RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point
RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point 12.7mm

RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point 214 Grain

De RPSolutions Big Bore Slugs .50 calibre zijn ontworpen voor krachtige PCP luchtgeweren die maximale energie, stabiliteit en precisie vereisen. Met een kaliber van 12.58 mm (.495 / .50) en een gewicht van 214 grain leveren deze hollow point slugs een hoge impact en consistente prestaties op lange afstanden.

Dankzij het zware ontwerp en de aerodynamische vorm blijven deze projectielen stabiel in vlucht, zelfs bij windrijke omstandigheden of grotere schietafstanden.

Constructie en materiaal

Elke slug is vervaardigd uit lood en voorzien van een hollow point ontwerp. Dit zorgt voor gecontroleerde expansie bij impact en een optimale energieoverdracht op het doel.

Belangrijkste kenmerken:

  • Kaliber: 12.58 mm / .495 (.50)
  • Gewicht: 214 grain
  • Materiaal: lood
  • Hollow point ontwerp
  • Verpakt per 100 stuks

De nauwkeurige productie garandeert een consistente massa en een voorspelbaar schotbeeld.

Toepassing en gebruik

Deze slugs zijn ontwikkeld voor krachtige PCP luchtgeweren vanaf circa 300 Joule. Door het hoge gewicht behouden ze hun energie beter over lange afstanden en bieden ze uitstekende stabiliteit tijdens de vlucht.

Geschikt voor:

  • Precisieschieten op lange afstand
  • Professioneel gebruik binnen de geldende wet- en regelgeving
  • Toepassingen waar maximale impact vereist is

Compatibiliteit en prestaties

De RPSolutions Big Bore Slugs zijn uitsluitend geschikt voor .50 calibre PCP systemen. Het gewicht van 214 grain vraagt om voldoende vermogen voor optimale snelheid, stabiliteit en precisie.

Het wordt aanbevolen om uw luchtgeweer af te stellen met behulp van een chronograaf om de beste prestaties en drukinstellingen te bepalen.

Verpakking

  • Inhoud: 100 stuks
  • Kleur: zilver
  • Producttype: slugs

Veilig gebruik

Gebruik deze munitie uitsluitend in geschikte en goedgekeurde PCP luchtgeweren. Zorg altijd voor een veilige schietomgeving en houd u aan de geldende lokale wet- en regelgeving.

RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point
RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point 12.7mm

RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point

RPSolutions .50 cal 214 grain hollow point slugs voor PCP luchtgeweren. Voor lange afstand en maximale energieoverdracht.



€ 74,95 Incl. btw
Artikelnr: 475604

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

216 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Toon Stevens

Gewoon goed

Wesly

Duidelijke site, eenvoudig te bestellen en het contact met de klantenservice verliep vlekkeloos. Top winkel!

alain vangramberen

besteling dik inorde danku

Paul Erades

Goed en snel antwoord

Jeroen Ooms

Sneller bezorgd dan verwacht. Alles vlot verlopen, top!

Frank de

Supersnelle levering toppy

Jos

Snelle levering na telefonisch overleg. Prima!

Yves Holvoet

Zeer snelle,vriendelijke reacties via email en zeer vlugge ,correcte levering

Frans Landmeter

Prima advies en snelle levering!

Frederik Piel

Goede duidelijke webshop en zeer vlotte levering

willy Torfs

Supper

Rudi T.

Producten zoals beschreven en vlug verzonden prima verpakt.

Frank van driel

Gewoon ok

Kristof Van Nevel

Al iedere bestelling een goede ervaring gehad met deze winkel

Bartel

Vandaag een compressor die stuk ging en bij DB schietsport kreeg ik niet alleen een nieuwe daarvoor maar was ook m’n buks was al klaar, zou eigenlijk 5 weken duren, tevreden weer naar Rosmalen, heel fijn!

Carl Veulemans

Top bedrijf, goede service en goede producten.

Jean-Pierre Imbrechts

Uitstekende ervaring

Drk Maerien

Zeer snelle levering. Artikel is zoals beschreven.

Cisco Fernandez

Snel geleverd en goede kwaliteit

Beoordelingen voor RPSolutions Slugs .50 HP Hollow Point

0/5
Gebaseerd op 0 beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.